0

30 تا از قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید معرفی همه روش های هک وای فای

قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید
بازدید 5456


۲۵ تا از قویترین برنامه هک وای فای برای Android وقتی وارد دنیای مجازی می شوید ، می دانید که بدون اتصال به اینترنت دستیابی به هر چیزی تقریبا غیرممکن است. امروز ، هر کجا که هستیم ، می توانیم توسط شبکه های Wi-Fi محاصره شویم.

بنابراین ، هیچ راهی برای دستیابی به آنها بدون هیچ گونه شایستگی باقی نخواهد ماند. بنابراین ، در لحظه ای که این مقاله را می خوانید ، احتمالاً کنجکاوی شما شکوفا می شود و به این مقاله می رسید ، در این مقاله ما فای اندروید را هک می کنیم.

بسیاری از دوستان معتقدند که به شبکه های Wi-Fi فقط از طریق لینوکس می توان دسترسی پیدا کرد ، اما این مورد به این دلیل نیست که کلمه عبور برای برخی از شبکه های Wi-Fi نیز از طریق ویندوز یا اندروید در دسترس است.

امروز شما را با ابزاری آشنا می کنیم که دارای ویژگی های بسیاری برای هک کردن وای فای است و برای هکرها یا محققان امنیتی مفید است. ابزاری که در زیر می آموزید توسط ما مورد آزمایش و اجرای کامل قرار گرفته است.

با استفاده از این ابزارها ، محققان امنیتی و هکرها می توانند به شبکه های Wi-Fi دسترسی پیدا کنند تا آسیب پذیری های احتمالی را پیدا کرده و دستگاه ها را مدیریت کنند. شبکه های Wi-Fi نسبت به شبکه های سیمی با مشکلات امنیتی بیشتری روبرو هستند.

خوب ، قطعاً روشهای تخصصی برای پیدا کردن رمز عبور برای شبکه های بی سیم وجود دارد! اما در این مقاله در مورد ساده ترین راه ها صحبت خواهیم کرد و می توانید به راحتی رمز عبور وای-فای را برای گوشی اندرویدی خود بدست آورید.

برنامه های ویژه ای وجود دارند که می توانند به شما در دسترسی رایگان به شبکه های Wi-Fi کمک کنند. درعوض ، مقاله ما را در مورد نحوه انتخاب رمز عبور شبکه WiFi برای ایمن ماندن بخوانید. ؛)

مطالب مرتبط و پر بازدید

۲۵ تا از قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید👇

۱- قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید : اندروید دامپر – AndroDumpper

دانلود برنامه اندروید دامپر - AndroDumpper

قویترین برنامه هک وای فای AndroDumpper  یک نرم افزار کاربردی و حرفه ای برای هک کردن شبکه های Wi-Fi و آزمایش امنیت مودم است که توسط اسامه ابوکیمیل برای اندروید منتشر شده است. بار ۵۰ میلیون بار بارگیری کرده و موفق به کسب نمره خوب ۴.۴ از ۵.۰ شده و ما نیز تصمیم گرفتیم این نرم افزار محبوب را برای شما کاربران عزیز اندرویدی تهیه کنیم.

این نرم افزار سعی خواهد کرد روترهایی پیدا کند که دارای WPS فعال و آسیب دیده AndroDumpper (WPS Connect) باشند. برای اهداف آموزش و تست امنیتی ارائه شده است و هرگونه سوء استفاده از آن بر عهده خود شخص است برای اجرای این نرم افزار نیازی به روت کردن گوشی هوشمند خود ندارید.

با این حال اگر دستگاه روت شده باشد ، این نرم افزار عملکرد بهتری خواهد داشت. لازم به ذکر است که این نرم افزار فقط در دستگاه های دارای اندروید ۵ و بالاتر بدون روت زدن کردن قابل اجرا است.

دانلود برنامه هک وای فای اندروید دامپر

۲- قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید : برنامه هک وای فای Wps Wpa Tester Premium

دانلود برنامه هک وای فای Wps Wpa Tester Premium

اپلیکیشن اندروید Wps Wpa Tester Premium ابزاری مفید برای تامین امنیت مودم های وای فای است که توانسته است امتیاز ۲.۸ از ۵.۰ را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه خریداری و پچ شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از مجله آی تی به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. این برنامه به درخواست شما معرفی شده و جدیدترین نسخه اش پیش روی تان قرار دارد.

دانلود برنامه هک وای فای Wps Wpa Tester Premium

۳- قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید : برنامه هک وای فای WPSApp Pro

دانلود برنامه هک وای فای WPSApp Pro

برنامه هک وای فای برای اندروید بسیار آسان است و بدون نیاز به دسترسی روت (در Android +5.0) می توانید شبکه های اطراف را تست کنید. به عنوان مثال ، دو چراغ قرمز و سبز در برنامه و در کنار نام شبکه های موجود وجود دارد که در صورت سبز شدن شبکه یعنی شبکه ، می توان به آن نفوذ کرد و به راحتی قابل دسترسی است.

لازم به ذکر است که برای استفاده از WPSApp Pro در اندروید زیر ۵.۰ ، به دسترسی root نیاز دارید! برنامه WPSApp Pro توسط توسعه دهنده آن با قیمت ۰.۹۹ دلار منتشر شده است و نمره ۴.۲ از ۵.۰ را دریافت کرده است و هم اکنون می توانید آخرین نسخه را به صورت رایگان از سایت مجله آی تی بارگیری کنید.

دانلود برنامه هک وای فای WPSApp Pro

۴- قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید : برنامه هک وای فای WifiKill Pro

دانلود برنامه هک وای فای WifiKill Pro

با استفاده از نرم افزار WifiKill Pro 2.3.2 Cracked ، می توانید از اتصال تلفن های اندرویدی به شبکه های محلی Wi-Fi جلوگیری کنید. این برنامه به راحتی و به راحتی تلفن را از اینترنت جدا می کند.

با استفاده از این برنامه می توانید ترافیک مصرف کننده خود را ذخیره کرده و حجم خود را برای روزهای آینده حفظ کنید. ویژگی اصلی این برنامه امکان پشتیبانی از تبلت های اندرویدی است. توجه داشته باشید که این برنامه فقط در تلفن های روت شده اجرا می شود.

دانلود برنامه هک وای فای WifiKill Pro

۵- قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید : برنامه هک وای فای WiFi Warden

دانلود برنامه هک وای فای WiFi Warden

برنامه WiFi Warden یک برنامه عالی و مفید برای همه کسانی است که نسبت به امنیت مودم خود تردید دارند و می خواهند امنیت آن را بررسی کنند. با رضایت کاربران اندرویدی ، این برنامه توانسته است نمره ۴.۱ از ۵.۰ را از کاربران Google Play دریافت کند. اکنون می توانید نسخه آگهی رایگان این برنامه را با تمام ویژگی ها و قابلیت ها از مجله آی تی به صورت رایگان بارگیری کنید.

دانلود برنامه هک وای فای WiFi Warden

مطالب مرتبط:

۶- قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید : برنامه هک وای فای WPS WPA2 Connect Wifi

دانلو برنامه هک وای فای WPS WPA2 Connect Wifi

WPS WPA2 Connect Wifi برنامه ای است که می تواند امنیت شبکه Wi-Fi شما را بررسی کرده و نقص امنیتی آن را به نمایش بگذارد. برنامه WPS2 WPA2 Connect Wifi توانسته ۳.۹ از ۵.۰ امتیاز را از کاربران Google Play با رضایت کاربران بدست آورد. اکنون می توانید نسخه اصلی این برنامه را به همراه نسخه بدون تبلیغات ، به همراه تمامی دسترسی ها و ویژگی های این برنامه از مجله آی تی به صورت رایگان بارگیری کنید.

دانلود برنامه هک وای فای WPS WPA2 Connect Wifi

۷- قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید : هک وای فای  WIFI PASSWORD ALL IN ONE

دانلود برنامه هک وای فای  WIFI PASSWORD ALL IN ONE

برنامه WIFI PASSWORD ALL IN ONE با پشتیبانی از گزینه های مختلف امنیتی ، توانسته است امتیاز ۴.۲ از ۵.۰ را توسط کاربران Google Play با هزاران بار بارگیری فعال دریافت کند ، که هم اکنون می توانید آخرین نسخه قفل شده را به صورت رایگان از سرورهای پرسرعت دریافت کنید.

دانلود برنامه هک وای فای  WIFI PASSWORD ALL IN ONE

۸- قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید : هک وای فای wifi wps plus

دانلود برنامه هک وای فای wifi wps plus

این برنامه پین ​​پیش فرض WPS را بازیابی می کند.
می توانید به شبکه های بی سیم متصل شوید که پروتکل WPS را فعال کرده اند. برنامه برای اهداف آموزشی توسعه داده شده است.در این برنامه می توانید بررسی کنید که روتر شما آسیب پذیر است یا نه. اگر متوجه شدید شخصی مشکل امنیتی دارد باید سریعاً اطلاع دهید به پلیس فتا

دانلود برنامه هک وای فای wifi wps plus

۹ – قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید : هک وای فای WiFi WPS Connect

دانلود برنامه هک وای فای WiFi WPS Connect

WiFi WPS Connect امنیت شبکه های خود را با استفاده از پروتکل WPS بررسی می کند  WiFi WPS Connect بر روی بررسی اینکه روتر شما به یک پین پیش فرض آسیب پذیر است متمرکز است. بسیاری از روترهایی که شرکت ها نصب می کنند، آسیب پذیری های خودشان نظیر PIN هایی که استفاده می کنند.

با استفاده از این برنامه می توانید بررسی کنید که آیا روتر شما آسیب پذیر است یا خیر، و بر این اساس عمل کند. این برنامه برای اهداف آموزشی طراحی شده است. من مسئول سوء استفاده نیستم که ممکن است ساخته شود. این شامل پیش فرض برای الگوریتم های اضافی شناخته شده به عنوان Zhao Chesung (ComputePIN) و استفان Viehböck (easyboxPIN)، در میان دیگر پورت روتر.

دانلود برنامه هک وای فای WiFi WPS Connect

 

۱۰- قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید : برنامه هک وای فای Wps Wpa Tester

دانلود برنامه هک وای فای

تست کنید اگر روتر شما از طریق حمله Bruteforce WPS آسیب پذیر باشد Wps Wpa Tester – تست کنید اگر روتر شما از طریق حمله Bruteforce WPS آسیب پذیر باشد. شبکه بی سیم خود را با رمزگذاری پین WPS WPA بر روی روتر خود را ترک نکنید، فای هکر آزادانه به شبکه بی سیم خود متصل می شود و فای را هک می کند.

دانلود برنامه هک وای فای Wps Wpa Tester

 

۱۱- قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید : برنامه هک وای فای Wifi Dumpper

دانلود برنامه هک وای فای wifidumpper

بررسی کنید که آیا Access Point Wireless شما نسبت به پروتکل WPS آسیب پذیر است یا خیر. آیا می خواهید بدانید که آیا نقطه دسترسی بی سیم شما نسبت به پروتکل WPS آسیب پذیر است؟
WiFi Dumpper برنامه ای است که شما نیاز دارید!

با استفاده از این برنامه ، می توانید اتصال به یک نقطه دسترسی Wi-Fi را از طریق پین WPS امتحان کنید.
پین ها با چندین الگوریتم از طریق آدرس MAC محاسبه می شوند و پین های دیگری نیز در بسیاری از نقاط دسترسی در یک پایگاه داده محلی وجود دارد.

خوشبختانه فقط بخش کوچکی از Wireless Access Point در برابر پروتکل WPS آسیب پذیر است. اگر متوجه شدید که Access Point شما دارای پروتکل WPS است ، پیشنهاد می کنیم آن را غیرفعال کنید.

هدف از برنامه آموزشی این است که به مشتریان در مورد آسیب پذیری نقطه دسترسی خودشان اطلاع دهید. حالت اتصال بسیاری با این برنامه وجود دارد. برنامه همچنین کشف می کند که آیا یک Access Point با WPS فعال شده است غیرقابل نفوذ (WPS LOCKED).برنامه به کاربران دارای مجوزهای ریشه اجازه می دهد تا رمزهای عبور Wi-Fi را ذخیره کنند.

دانلود برنامه هک وای فای wifi dumpper

۱۲- قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید : برنامه هک وای فای Free Open Wifi Connect Anywhere Automatically

دانلود برنامه هک وای فای Free Open Wifi Connect Anywhere Automatically

اتصال WiFi رایگان به اینترنت شما را قادر می سازد هر تلفن هوشمند را جستجو کند تا بتواند از طریق وای فای باز وای فای یکی را که به صورت خودکار به وای فای متصل می شود ، جستجو کند.

برنامه یاب وای فای رایگان می تواند کانکتورهای وای فای hotspot را پیدا کند که بتواند شبکه را وصل کند و خودکار خودکار سریعتر متصل شود ، استاد دسترسی به مدیریت دسترسی پیدا کنید.

اسکنر نقشه wifi که به صورت رایگان وجود دارد وای فای رایگان در هر نقطه ، هر زمان و هر مکان ، با انتخاب شما و همه افراد ، به انتخاب شما و همه افراد متصل می شود ، با رمزهای وای فای برای دسترسی به اینترنت رایگان در منطقه آزاد ارتباط برقرار کنید ، وای فای آزاد را بدون رمز عبور وصل کنید.

دانلود برنامه هک وای فایFree Open Wifi Connect Anywhere Automatically

۱۳- قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید : برنامه هک وای فای Generator 2018

دانلود برنامه هک وای فای Generator 2018

رمزهای عبور جدید فای را با فای رمز عبور ۲۰۱۸ Generator دریافت کنیدرمز عبور وای فای ۲۰۱۸ ژنراتور یک برنامه رایگان است که به شما کمک می کند تا امنیت شبکه بی سیم خود را برای تولید رمزهای عبور به صورت تصادفی به صورت تصادفی افزایش دهید.پس از این شما فقط باید آن را کپی کنید و آن را به روتر خود تنظیم کنید.توجه داشته باشید این یک برنامه هک برای سرقت ثالث کلمه عبور فای است.

دانلود برنامه هک وای فای Generator

۱۴- قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید : برنامه هک وای فای Free WiFi coonct

دانلود هک وای فای

این برنامه WiFi رایگان را در دسترس شما قرار می دهد. این اطمینان را می دهد که همیشه به اینترنت متصل هستید. ما با بیش از ۱۰ میلیون نفر جامعه WiFi رایگان داریم که اینترنت خود را به اشتراک می گذارند و با انجام این کار آنها به اینترنت رایگان در سراسر جهان نیز دسترسی پیدا می کنند.
این امکان را به شما می دهد تا به میلیون ها کانون باز و WiFi در نزدیکی شما دسترسی داشته باشید

button color=”blue” size=”big” link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.easyway.freewifi” icon=”” target=”false” nofollow=”false”]دانلود برنامه هک وای فای Free wifi coonct[/button]

۱۵- قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید : برنامه هک‌ وای فای اتصال به وای فای در تمام نقاط

دانلود برنامه هک وای فای

WIFI اتصال برای یافتن، اتصال، مدیریت شبکه های بی سیم قابل حمل Wifi تاریخچه تبدیل گوشی آندروید خود را به یک مدیر اتصال وای فای به اینترن متصل.

اتصال برای پیدا کردن، اتصال، مدیریت شبکه های بی سیم. بهبود کیفیت اتصال سیگنال با یک رادار کانال گرافیکی. کشف شبکه های باز در اطراف. ابزار شبکه نظارت و تجزیه و تحلیل فای

کانال های Wi-Fi را در اطراف شما را نشان می دهد. کمک می کند تا شما برای پیدا کردن یک کانال کمتر شلوغ برای روتر بی سیم خود را.
نظارت بر قدرت سیگنال، نمودار کانال، و تداخل کانال از همه تجزیه و تحلیل شبکه وای فای در دسترس.

دانلود برنامه هک وای فای اتصال به وای فای در تمام نقاط

۱۶- قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید : برنامه هک وای فای هک خودکار وای فای

دانلود برنامه هک وای فای هک خودکار

به صورت خودکار با یک لمس به WiFi متصل شوید. فای خودکار باز کردن ۲۰۲۰ به صورت خودکار با یک لمس به WiFi متصل شوید. شما همچنین می توانید به راحتی به هر شبکه متصل یا قطع کنید. جزئیات باز کردن فای خودکار هنگامی که شما در خانه یا در دفتر خود هستید، تلفن شما به طور خودکار رمزهای عبور را شناسایی می کند.

دانلود برنامه هک وای فای هک خودکار وای فای

۱۷- قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید : برنامه هک وای فای اتصال رایگان

دانلود برنامه هک وای فای اتصال خودکار

یافتن خودکار، اتصال، مدیریت شبکه های وای-فای مدیر تجزیه و تحلیلیافتن خودکار، اتصال، مدیریت شبکه های وای-فای مدیر تجزیه و تحلیل. بهبود کیفیت ارتباط با یک رادار متوسط ​​کانال گرافیکی. آسان باز و کشف اتصال شبکه های اینترنت بی سیم در اطراف تلفن همراه.

دانلود و آپلود اینترنت با سرعت تقویت کننده رسانه های تجدید اتصال دو سایت سلول دو سعی forbedre دریافت سیگنال و اینترنت بی سیم سریع و رایگان است!

دانلود برنامه هک وای فای اتصال رایگان

۱۸- قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید :  برنامه هک وای فای wifi password hacker

برنامه هک وای فای wifi password hacker 

برنامه WIFI رمز عبور هکرها (شوخی) بهترین برنامه ۲۰۱۹ به صورت رایگان برای هکرهای رمز عبور WIFI است ، شما واقعاً از این برنامه سرگرم کننده با دوستان لذت می برید.

با دوستان یا هم اتاقی هایی که نیستید ، شوخی می کنید. گذرواژه WIFI را با شما به اشتراک بگذارید. بارگیری این برنامه هکر رمز عبور WIFI را فعال کنید و رمز عبور وای فای را که هک کرده اید نشان دهید. این برنامه هکرهای WIFI رمزعبور به عنوان برنامه هکرهای رمزعبور WIFI واقعی کار می کند اما این یک برنامه سرگرم کننده است.

با دوستان و خانواده خود سرگرم کننده شوید. با استفاده از این برنامه می توانید دوستان خود را احمق کرده و روش هک کردن رمز عبور wifi را نشان دهید و در آخر با یک رمز عبور WIFI دوست شما شوکه خواهد شد و شما به عنوان یک سرگرمی رمزعبور WIFI واقعی هک کردید.

برنامه هک وای فای wifi password hacker 

۱۹- قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید : برنامه هک وای فای free wifi extract password viewer

برنامه هک وای فای free wifi extract password viewer

Free Wifi Password Viewer برنامه ای است که رمزهای عبور WiFi را در هر دستگاه Android مدیریت و پشتیبان گیری می کند. به شما امکان می دهد رمزهای عبور WiFi خود را در مکانهایی که قبلاً به آنها متصل شده اید بازیابی کنید اما این رمز را به خاطر نمی آورید. شما می توانید وای فای آزاد را پیدا کنید.

رمزهای عبور در دستگاه شما در لیست ذخیره می شوند ، بنابراین می توانید به راحتی رمزهای عبور WiFi را از طریق ایمیل ، پیام کوتاه یا دستگاه دیگر به دوستان خود کپی کرده و با آن رمز عبور wifi به اشتراک بگذارید.

۲۰- قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید : برنامه هک وای فای wifi password Automatic

برنامه هک وای فای wifi password Automatic

رمز عبور وای فای بهترین برنامه برای کنترل خودکار وایفای شما است. با استفاده از این برنامه شما می توانید wifi را روشن و خاموش کنید و بستگی به نیاز شما دارد.
این برنامه فای شما را روشن و خاموش می کند و باعث افزایش عمر باتری شما می شود.

دانلود برنامه هک وای فای wifi password Automatic

۲۱- قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید : برنامه هک وای فای انلایزر وای فای

برنامه هک وای فای انالیزر وای فای

بهینه سازی شبکه WiFi خود را با استفاده از آنالایزر Wi-Fi، بدون مجوز محل سکونت!

معرفی یک راه جدید برای تجزیه و تحلیل و بهینه سازی فای خود، دستگاه شما آندروید را به WiFi Analyzer متصل کنید!
Analyzer WiFi بهترین کانال و مکان برای شبکه شما را پیشنهاد می دهد.
تجزیه و تحلیل فای به شما به ارمغان می آورد اطلاعات مفید ترین بهینه سازی برای کمک به کاهش تداخل و افزایش سرعت اتصال و ثبات.

دانلود برنامه هک وای فای انالیزر وای فای

۲۲- قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید : برنامه هک وای فای پلاس

بهترین برنامه هک وای فای پلاس

این برنامه بررسی می کند که آیا شبکه شما از طریق اتصال WPS ایمن است یا خیر. در این برنامه می توانید روتر خود را آسیب پذیر کنید یا خیر.

برنامه wifi wps plus به شما امکان می دهد با استفاده از یک شماره پین ​​۸ رقمی به یک شبکه WiFi متصل شوید یا پین های پیش فرضی را که معمولاً در روتر از قبل تعریف شده است امتحان کنید ، مشکل این است که پین ​​بسیاری از روترهای شرکت های مختلف شناخته شده است یا شناخته شده است که چگونه آن را محاسبه کنید.

استفاده از آن بسیار ساده است ، هنگام اسکن شبکه های اطراف ما ، شبکه هایی با صلیب قرمز مشاهده خواهید کرد ، این شبکه ها “ایمن” هستند ، آنها پروتکل WPS را غیرفعال کرده و رمز عبور پیش فرض ناشناخته است.

کسانی که تیک سبز دارند به احتمال زیاد آسیب پذیر هستند ، پروتکل WPS را فعال می کنند و پین اتصال مشخص است همچنین ممکن است WPS روتر غیر فعال باشد ، اما رمز عبور مشخص است.

دانلود برنامه هک وای فای پلاس

۲۳- قویترین برنامه هک وای فای برای اندروید : برنامه هک وای فای دامپر پرو

دانلود برنامه هک وای فای دامپر پرو

WiFi WPS Dumpper Pro با استفاده از پروتکل WPS امنیت شبکه های شما را بررسی می کند.

برنامه Wifi Dumpper Pro به شما امکان می دهد با استفاده از یک شماره پین ​​۸ رقمی به یک شبکه WiFi متصل شوید یا پین های پیش فرض را که معمولاً در روتر از پیش تعریف شده است امتحان کنید ، مشکل این است که پین ​​بسیاری از روترهای شرکت های مختلف شناخته شده است یا شناخته شده است که چگونه آن را محاسبه کنید.

استفاده از آن بسیار ساده است ، هنگام اسکن شبکه های اطراف ما ، شبکه هایی با صلیب قرمز مشاهده خواهید کرد ، این شبکه ها “ایمن” هستند ، آنها پروتکل WPS را غیرفعال کرده و رمز عبور پیش فرض ناشناخته است.

کسانی که تیک سبز دارند به احتمال زیاد آسیب پذیر هستند ، پروتکل WPS را فعال می کنند و پین اتصال مشخص است همچنین ممکن است WPS روتر غیر فعال باشد ، اما رمز عبور مشخص است.

اگر متوجه شدید که Access WiFi در برابر پروتکل WPS آسیب پذیر است ، به شما توصیه می کنیم آن را غیرفعال کنید.

پین ها با چندین الگوریتم از طریق آدرس Mac محاسبه می شوند.

دانلود برنامه هک وای فای دامپر پرو

جرایم هک وای فای به چه صورت هست؟

استفاده از اینترنت دیگران و هک وای فای جرم است و در صورت وقوع چنین امری فرد جرم مرتکب شده و باید مجازات قانونی را طی کند. بر اساس ماده ۱۲ قانون جرایم رایانه‌ای هرکسی به طور غیرمجاز از اینترنت شخص دیگر استفاده غیرمجاز کند و به نوعی آن را حذف کند، باید مجازات قانونی که در این ماده آمده است را طی کند.

بر اساس قانون هک وای فای و استفاده غیر مجاز از اینترنت شخص دیگر جزای نقدی و حبس دارد. اگر فردی این کار را انجام دهد، به جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال و به حبس از ۹۱ روز تا یک سال حبس محکوم خواهد شد.

امنیت شبکه های بی سیم

تبریک می گویم. اکنون شما تا حدودی با نحوه هک WiFi آشنا شده اید. اکنون وقت آن است که چند راه حل ساده و سریع در مورد چگونگی جلوگیری از هک WiFi به شما بیاموزیم. اگر بدانید که چگونه WiFi را هک کنید و چگونه از آن جلوگیری کنید ، می توانید به یک هکر خلاق و حرفه ای تبدیل شوید:

 • رمزهای عبور پیش فرض همراه با سخت افزار را تغییر دهید.
 • مکانیزم احراز هویت را فعال کنید.
 • فقط اجازه می دهد آدرس های MAC ثبت شده دسترسی شما را محدود کنند.
 • استفاده از کلیدها و رمزهای عبور WEP و WPA-PSK که ترکیبی از نمادها ، اعداد و حروف الفبا هستند می توانند احتمال هک شدن توسط حملات Dictionary و Brute-Force را کاهش دهند.
 • نرم افزار فایروال می تواند به کاهش دسترسی غیرمجاز کمک کند.

نحوه هک کردن رمز عبور WiFi (همه روش‌ها)

۱: امنیت WEP

WEP مخفف Wired Equivalent Privacy است و اولین روش امنیتی WiFi است که در سال ۱۹۹۹ اختراع شد. شکستن این نوع رمز عبور بسیار آسان است. اگر می خواهید WEP Wifi را هک کنید ، به راحتی می توانید رمز عبور خود را از طریق رایانه ، لپ تاپ و رایانه شخصی ویندوز یا کالی لینوکس دریافت کنید.

Aircrack-ng این نرم افزار فقط برای Windows + Linux در دسترس است ، اگر از windows pc استفاده می کنید ، با کمک این نرم افزار می توانید به راحتی رمزعبور WiFi مورد نظر خود را دریافت کرده و امنیت آن را بشکنید. البته این روند ممکن است ۴ تا ۹ ساعت طول بکشد.

۲: امنیت WPA یا WPA2

امنیت WPA بسیار قوی تر از WEP است و دارای دو قالب WPA یا WPA2 است که بسیار پیشرفته نیز هستند. اما می توانید آن را به ۲ روشی که می خواهم در زیر به شما بگویم کشف کنید:

 • Dictionary Attack یا Word List Attack (حمله دیگشنری)
  Fluxion attack

حمله لیست کلمات یا Word List Attack

ما این حمله را با سه نام می شناسیم: Brute Force Attack ،Dictionary یا Word List Attack. در این نوع حمله ، Hacker ترکیبی از بسیاری از رمزهای عبور در شبکه wifi شما را امتحان می کند و اگر با رمز عبور مطابقت داشته باشند ، رمز عبور wifi شما هک می شود. شما همچنین می توانید آن را “حدس رمز عبور” مانند این نامید.

اگر می خواهیم در مورد تلفن های همراه صحبت کنیم ، باید بگویم که برنامه های زیادی وجود دارد که می تواند از طریق حمله Brute-Force منجر به هک WiFi شود. اما برای این کار باید یک سیگنال WiFi قوی داشته باشید و وقت زیادی داشته باشید. به همین دلیل توصیه نمی کنیم این کار را با تلفن همراه خود انجام دهید.

حمله Fluxion Attack

این روش دوم برای هک WiFi است که واقعاً عالی و باحال است!
در این حالت از Man in the Middle Attack استفاده می شود که اتصال Wi-Fi قربانی را قطع می کند و صفحه جدیدی در مقابل او باز می شود و از او می خواهد رمز جدیدی وارد کند !!

نکته جالب در مورد این نوع هک این است که قربانی تا زمانی که رمز صحیح WiFi را وارد نکند ، نمی تواند به مودم متصل شود و وقتی رمز عبور خود را درست وارد کنید ، بلافاصله رمز عبور برای آنها ارسال می شود :

۳: فیلتر کردن آدرس MAC

احتمالاً می دانید که هر دستگاه دارای یک MAC منحصر به فرد است و این آدرس MAC دارای اتصال wifi است. منظور ما این است که همه دستگاه های متصل به شبکه Wi-Fi دارای یک آدرس MAC منحصر به فرد هستند که از طرف سرپرست آن شبکه Wi-Fi مجاز است.

بنابراین با این حساب ، اگر آدرس MAC دستگاه متصل را پیدا کنید و آدرس MAC دستگاه خود را جایگزین کنید ، می توانید به آن شبکه wifi نیز متصل شوید.

و خبر خوب این است که کالی لینوکس به طور خودکار آدرس MAC دستگاه متصل را پیدا می کند و می تواند در یک چشم به هم زدن آدرس MAC شما را جایگزین کند.

۴: شبکه پنهان (Hidden Network)

آیا می دانید شبکه های Wi-Fi زیادی می توانند وجود داشته باشند که حتی رمز عبور ندارند ، اما از آنجا که مخفی هستند ، نمی توانید به آنها متصل شوید و تعجب می کنید که از چه امنیت پیشرفته ای استفاده می کنند

WPS Enabled :5

شما می توانید WPS Enable wifi را از تلفن همراه Android خود هک کنید ، اما برای این کار به قدرت شبکه WiFi مورد نظر خود نیاز دارید.

پس از نصب برنامه WPS Tester در تلفن Android خود ، فقط آن را باز کنید و Connect Automatic را کلیک کنید ، اکنون اگر سیگنال WiFi شما قوی باشد ، اتصال به صورت خودکار برقرار می شودد د

Click to rate this post!

[Total: ۳۷ Average: ۴.۶]

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید