0

منوی استارت ویندوز 11 با یک قابلیت جنجالی جدید!

منوی استارت ویندوز 11 با یک قابلیت جنجالی جدید!
بازدید 51

[ad_1]

منوی استارت ویندوز 11 تغییر بحث‌برانگیزی طبق آپدیت جدید ارائه کرده است. به‌نظر این تغییر چندان مورد استقبال کاربران قرار نخواهد گرفت.

در به‌روزرسانی جدید مایکروسافت از ویندوز 11 شاهد ظهور قابلیتی جنجالی هستیم؛ البته این آپدیت به‌طور اختیاری ارائه شده است. ویژگی بسیار مهم این به‌روزرسانی (22621٫1485) افزودن نوتیفیکیشن حساب‌های مایکروسافت به منوی استارت بوده که به ادعای مایکروسافت این نوتیفیکیشن‌ها تنها برای گروه کوچکی از کاربران به نمایش در خواهد آمد، بااین‌حال در ماه‌های آتی به‌صورت گسترده برای کاربران ارائه خواهد شد.

بیشتر بخوانید: ابزار ساخت اپلیکیشن بدون نیاز به دانش کد نویسی توسط مایکروسافت در دسترس قرار گرفت

تغییرات منوی استارت ویندوز 11 در آپدیت جدید

به گزارش ویندوز سنترال، نخستین ویژگی جدید با توجه به سیستم جدید مایکروسافت، نوتیفیکیشن وان‌درایو بوده که از کاربر درخواست ذخیره فایل‌هایش در این سرویس ابری را دارد. البته مایکروسافت به این نوع نوتیفیکیشن‌ها دیدی تحت عنوان تبلیغ ندارد و همین امر احتمالاً جنجال‌های فراوانی ایجاد خواهد کرد. عملاً ردموندی‌ها مشغول استفاده از منوی استارت ویندوز 11 برای تبلیغ سرویس‌های دیگرشان هستند.

منوی استارت ویندوز 11

لازم به ذکر است، امکان دانلود جدیدترین به‌روزرسانی اختیاری ویندوز 11 از طریق منوی تنظیمات وجود دارد. در صورتی که همه‌چیز براساس برنامه جلو رود، تغییر موردبحث در نسخه‌ پایدار جدید ویندوز 11 که ماه آینده شاهد انتشار آن خواهیم بود نیز اجرا خواهد شد.

بیشتر بخوانید: 

دیدگاه شما در خصوص تغییر جنجالی منوی استارت ویندوز 11 در آپدیت جدید چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با مجله خبری آی تی و دیجیتال دنبال کنید.

[ad_2]

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید