0

فروش فوری سایپا 3 آذر 1401 [+ شرایط و قیمت]

فروش اقساطی سایپا شاهین 30 مهر 1401 [قیمت و شرایط خرید]


شرکت خودروسازی سایپا ساعاتی پیش جزئیات و شرایط فروش فوری سایپا 3 آذر 1401 اعلام کرد. برای اطلاع از جزئیات این طرح با ما همراه باشید.

بی‌تردید این روزها محبوب‌ترین و با کیفیت‌ترین خودرو سایپا که در قیاس با دیگر محصولات این شرکت قابل دفاع است، خودرو شاهین است. محصولی که اگر کمی کیفیت ساخت کابین و مشخصات آن بهتر بود قطعا یک گزینه قوی برای سبد محصولات سایپا محسوب می‌شد. حالا شرایط فروش سایپا آذر 1401 اعلام شده است.

مهاجرت به انگلستان و پرتغال

بیشتر بخوانید: فروش فوری ایران خودرو آذر 1401 [+ شرایط و قیمت]

فروش فوری سایپا 3 آذر 1401

سایپا امروز 3 آذر 1401 در 2 طرح فروش شاهین را برای فروش فوری عرضه می‌کند. یک طرح عادی و یک طرح حمایت از خانواده و جمعیت.  در طرح “ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت” که به طرح “مادران” هم مشهور است، متقاضیان واجد شرایط فقط خانم‌هایی هستند که فرزند دوم خود را پس از تاریخ ۲۴ آبان ۱۴۰۰ به دنیا آورده باشند. همچنین در بین افراد واجد شرایط اولویت با آنهایی است که در ۲ سال اخیر خودرویی دریافت نکرده باشند.

فروش فوری سایپا 3 آذر 1401 [+ شرایط و قیمت]

در طرح فروش شاهین G آذر 1401 ، این خودرو تنها در رنگ سفید و با موعد تحویل 90 روزه یا 3 ماهه عرضه می‌شود. قیمت این خودرو نیز 345 میلیون تومان اعلام شده است. این طرح فروش سایپا از ساعت ۱۴ پنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد. برای ثبت نام در این طرح باید به سایت سایپا مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص فروش فوری سایپا 3 آذر 1401 چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت‌ها با مجله خبری آی تی و دیجیتال به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *