0

طرح تبدیل دنا پلاس اتوماتیک با دیگر محصولات ایران خودرو ؛ [+ شرایط و قیمت محصولات ایران خودرو]

مشخصات فنی دنا پلاس جدید شش‌دنده اعلام شد
بازدید 14

[ad_1]

طرح تبدیل دنا پلاس اتوماتیک با دیگر محصولات ایران خودرو آغاز شد. در این طرح دو خودرو جایگزین معرفی شده که متقاضی می‌تواند یکی را به اختیار انتخاب کند.

طرح تبدیل دنا پلاس اتوماتیک با دیگر محصولات ایران خودرو به روش نقدی و با امکان خرید به صورت پیش‌فروش است که فرد متقاضی دنا پلاس که در سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده است می‌تواند یکی از خودروهای رانا پلاس و تارا اتوماتیک را به جای این خودرو انتخاب نمایند. البته این متقاضیان در صورتی که بخواهند همان دنا پلاس انتخابی خود را داشته باشند، لازم است بگوییم که ایران خودرو، این امکان را هم فراهم کرده و این افراد فقط نیاز است که هزینه خودرو را به حساب شرکت واریز کنند.

موعد تحویل خودروها بسته به نوع خودرو از 90 روزه متغیر و شهریور 1403 است. جزئیات شرایط فروش دنا پلاس اتوماتیک و طرح جایگزینی به همراه قیمت همه خودروها را می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید: شریط فروش فوق العاده وانت پراید [+ جزئیات و قیمت جدید]

طرح تبدیل دنا پلاس اتوماتیک با دیگر محصولات ایران خودرو

ایران‌ خودرو شرایط فروش دنا پلاس اتوماتیک را برای متقاضیان خرید این خودرو در قالب سامانه یکپارچه اعلام کرد. ایران‌ خودرو از مشتریان خود خواسته است تا وجه موردنیاز برای خرید دنا پلاس اتوماتیک را پرداخت کنند یا آنکه یکی از خودروهای جایگزین را برای خرید انتخاب نمایند. از آنجایی که افزایش قیمت خودرو در کارخانه طی روزهای اخیر موجب اعتراض مشتریان شده است، ایران‌ خودرو شرایطی را برای آنها فراهم کرده تا خودروهای جایگزین را با قیمت کمتری بخرند.

طرح تبدیل دنا پلاس اتوماتیک با دیگر محصولات ایران خودرو
طرح تبدیل دنا پلاس اتوماتیک با دیگر محصولات ایران خودرو

همانگونه که در جدول بالا مشاهده می‌کنید، مشتریان می‌توانند دنا پلاس اتوماتیک را به روش نقدی یا پیش‌فروش خریداری کنند. درصورت انتخاب روش پیش‌فروش، موعد تحویل خودروی آنها مهر 1403 خواهد بود. البته باید یادآور شویم که همانند شرایط پیش‌فروش دیگر، قیمت خودرو در این شرایط غیرقطعی است و هنگام تحویل خودرو به مشتری مشخص می‌شود.

متقاضیان خرید دنا پلاس اتوماتیک می‌توانند به‌جای این خودرو، تارا اتوماتیک یا رانا پلاس را نیز خریداری کنند. تارا اتوماتیک نیز همانند دنا پلاس اتوماتیک در قالب دو بخشنامه فروش فوری و پیش‌فروش در دسترس متقاضیان قرار گرفته است. موعد خرید فوری 90 روز کاری است و درصورت پیش‌خرید، خودرو در شهریورماه 1403 به شما تحویل داده خواهد شد. آخرین خودروی ارائه‌شده در این بخشنامه نیز رانا پلاس است که مشتریان تنها می‌توانند به‌صورت نقدی آن را خریداری کنند. موعد تحویل این خودرو 90 روز کاری است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درخصوص طرح فروش دنا پلاس اتوماتیک و شرایط پیش فروش و تبدیل با خودروهای رانا پلاس و تارا اتوماتیک چیست؟ لطفاً نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

[ad_2]

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید